Wynajem

ŻYCIE JEST PODRÓŻĄ, RÓB TO W DOBRYM STYLU

Wesele, wieczór panieński czy zwykła randka z naszymi samochodami zmienia się w niezapomniane przeżycie. Samochody to nasza wielka miłość, którą z radością dzielimy się z Państwem udostępniając pojazdy na uroczystości, sesje zdjęciowe czy plany filmowe. Samochód z klasą sprawi, że Twoja impreza będzie miała ten wyjątkowy klimat.

VW T2 Ogórek

5 osobowy
Kultowy, zjawiskowy i jedyny w swoim rodzaju – VW T2 Ogórek Samochód: Volkswagen Model: Transporter T2 Rok produkcji: 1973.  

Jaguar Double Six

5 osobowy
Jaguar Daimler Double Six to prawdziwa angielska elegancja. Wyprodukowany w 1990 roku model skrywa pod maską 5,3 litrowy silnik.  

VW Garbus

4 osobowy
Garbus to samochód idealny dla romantycznych okazji. Volkswagen 1302 ,,Beetle” został w pełni odrestaurowany i z radością czeka na możliwości

VW T3 Kanciak

7 osobowy
Volkswagen T3 Kanciak – słynny imprezobus z Projektu Cucumber słynny imprezobus z Projektu Cucumber Samochód: Volkswagen Model: Transporter T3.  

Mercedes W115 – Wkrótce!

Samochody obecnie w procesie renowacji. Samochody to nasza pasja, dlatego każdego roku nowy model pojawia się w naszej ofercie! Obecnie

Poznaj nasze recenzje i zobacz dlaczego warto nam zaufać:

Recenzje